Wielomecz Pływacki Reprezentacji Polski Juniorów

W miniony weekend, 6-7 kwietnia, w Kijowie, walczyły ze sobą pływackie reprezentacje juniorów Polski, Brazylii, Bułgarii, Cypru, Grecji, Izraela, Słowenii, Szwajcarii, Turcji, Portugalii i Ukrainy. W tym elitarnym gronie znalazła się zawodniczka konstantynowskiej „Piątki”, Milena Karpisz. Meeting skończył się wielkim sukcesem polskiego zespołu. W klasyfikacji drużynowej zajęliśmy pierwsze miejsce. To był także indywidualny sukces Mileny Karpisz. Konstantynowska zawodniczka podopieczna trenera Mariusza Wędrychowicza wróciła z 3 medalami. W wyścigu na 400 m stylem dowolnym Milena zajęła drugie miejsce, drugie srebro zdobyła w wyścigu sztafetowym 4×200 m stylem dowolnym i trzecie, także w sztafecie, 4×100 st dow.

GRATULACJE!!!

wyniki w rozszerzeniu

Wyścigi Mileny w zakładce transmisje telewizyjne

Wyniki