Mistrzostwa Polski 14latków

W najbliższy weekend rozpoczyna się cykl letnich Mistrzostw Polski. W Gorzowie Wielkopolskim będzie rywalizowało ponad 400 zawodników ze 120 klubów. Piątkę Konstantynów reprezentować będą Martyna Michałowska i Patrycja Rzońca.

Trzymamy kciuki za podopieczne trenera Mariusza Wędrychowicza

1DZIEŃ – 2 finały

Bardzo dobrze spisały się Patrycja i Martyna w pierwszym dniu MP. K ażdy start okrasiły życiówką. Patrycja wywalczyła VII m-ce na 50m dowolnym oraz IX m-ce na 200 dow. W popołudniowym finale uzyskała piąty czas mistrzostw. Martyna uplasowała się na XX-tym m-cu w konkurencji 400m zmiennym.

2 Dzień – 1 finał

W drugim dniu MP 14latków bardzo dobrze popłynęła Martyna Michałowska. W konkurencji 200 klas zajęła XV-te m-ce

3 Dzień – finał A

Popołudniu do walki o medale na 100m dowolnym przystąpiła Patrycja Rzońca. Po zaciętęj rywalizacji ostatecznie zająła VII-ą lokatę z bardzo dobrym wynikiem 1;01,60.

GRATULACJE!!!

Wyniki w rozszerzeniu

Ogólnopolskie zestawienie Drużynowego wieloboju dzieci 10 i 11 lat w rozszerzeniu:-)

Link do strony organizatora

WYNIKIna żywo

Www.mksjordan.krakow.pl/jordan/zawody2013polska.html