XIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Już po raz trzeci Województwo Łódzkie jest organizatorem Olimpiady Młodzieży. W tym roku spartakiada letnia rozgrywana jest XIX raz. W dniach 12-14.07 Konstantynów Łódzki odpowiedzialny jest za przygotowanie zawodów w pięcioboju nowoczesnym. Głównym organizatorem tej imprezy w Naszym Mieście jest UKS Piątka.

Piacioboiści zakończyli zmagania w niedzielę 14.07 mocnym akcentem. Najwyższe miejsce dla łódzkiego w czasie dwudniowych zmagań zajęła sztafeta chłopców w dwuboju. Województwo reprezentowane przez trzech zawodników Piątki zajęło VI m-ce. W składzie wystartowali Dawid Kania, Kamil Piotrowicz, Jakub Kraska. Gartulacje!!!
WYNIKI poprawione w rozszerzeniu
GALERIA aut. M.Gotlib Sonalutions w rozszerzeniu

DZIĘKUJEMY RODZICOM p.MICHAŁOWSKA, p.ZBROJEWSKI, ZAWODNIKOM D.CĄBRZYŃSKIEMU, P.FISIAKOWI, K.OWCZAREK, P.RZOŃCY, P.ROMANOWSKIEJ, M.MICHAŁOWSKIEJ, D.SZWEDZKIEMU za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu dwudniowych zawodów

WYNIKI poprawione

Galeria

WYNIKI  pływania dziewcząt
wyniki pływania dwuboju chłopców
wyniki strzelania trójboju
Wyniki strzelnia trójboju dziewcząt

Program zawodów
Sobota
8.00-10.30 strzelanie hala CSiR obok stadionu
10.30-12.50 pływanie CSiR
16.00 bieg stadion
niedziela
8.00-9.00 strzelanie sztafety
9.00-11.00 pływanie sztafety
11.00-12.30 bieg