Mistrzostwa Polski 16latków

W poniedziałek 22.07 w Dębicy rozpoczną się Mistrzostwa Polski Juniorów 16letnich. Piatkę Konstantynów reprezentują Anna Nita i Milena Karpisz. trzymamy kciuki za podopieczne trenera Mariusza Wędrychowicza

I dzień – brąz Anki

Anna Nita wywalczyła brązowy medal na dystansie 200m dowolnym. Brawo!!! We wtorek już w komlecie Nasze dziewczęta będą walczyć na dwukrotnie dłuższym dystansie

II dzień – dwa medale

Fantastycznie spisały się zawodniczki UKS Piątka w finale na 400 dow. Milena został mistrzynią Polski a Ania wywalczyła brązowy medal. Gratulacje!!!

III dzień – Ania i Milena zaliczyły dublet na 800 dow

Mistrzostwo i wicemistrzostwo dla zawodniczek Konstantynowa Łódzkigo. Na 800m dowolnym Milena zwyciężyła dotykając ściany tuż przed swoją koleżanką klubową Anną Nitą. GRATULACJE!!!

W klasyfikacji medalowej z pięcioma krążkami (2-1-2) UKS Piątka uplasowała się na VII-ym m-cu