OBÓZ w ZAWOJI 2013

Sezon 2013/2014 rozpoczynamy w najdłuższej wsi Polski. W Zawoji na obozie sportowym przebywa 92 uczestników. Wybudza Nas piękny widok Babiej Góry, a w pełni rozbudzają, rozruchy:). Wybraliśmy się na pierwszy stromy spacerek – galeria w rozszerzeniu. W sobotę wybraliśmy się na marsz po pierwszym paśmie babiogórskim. Pasmo jałowieckie pozwoliło wszystkim niedowiarkom uwierzyć w siebie, przed wycieczkami w wyższe partie – zapraszam do galerii. Dziś większość dnia spędziliśmy pod ziemią – zdjęcia z wycieczki do Wieliczki w rozszerzeniu. Kolejną atrakcją był spływ Dunajcem, zabawy na plaży w Zawoji oraz kąpiel w bardzo rześkim strumyku górskim – zdjącia aut.R.Bujnowicza i Romana. Kolejne dwa dni przyniosły kolejne wycieczki, marsz, a nawet marszobiegi:). Zapraszam do galerii poruszaliśmy się w chumarach oraz nie było nam straszne kilka stopni ciepła. Sobotę spędziliśmy na Paśmie Polic – galeria w rozszerzeniu. W niedzielę ośmioro dzieciaków brało udział w zawodach biegowych z cyklu Perły Małopolski. Choć tylko ośmioro udało nam się zgłosić do rywalizacji, wypadliśmy bardzo dobrze. Zajmując dwa II-ie m-ca Adam Bajer kat 8-10, Patrycja Romanowska kat 11-13lat, dwukrotnie III m-ca Szymon Iskra kat 8-10, Ewa Pydyszewska 11-13 lat, dwukrotnie IV m-ce Dawid Romanowski 8-10 oraz Cyprian Cybulski 11-13 lat oraz na V-tym m-cu Maria Liwowska i na VI -tym m-cu Gabriela Puczyńska – galeria w rozszerzeniu. Wciąż głodni wrażeń ostatniej nocy bawiliśmy się w podchody – dużo emocji i żadnego zdjęcia:)
Podsumowanie chyba najintensywnieszego oboziku:) w rozszerzeniu
Zapraszam do galerii w rozszerzeniu zdjęcia z pierwszego spacerku oraz pierwszego pasma górskiego
W galerii zamieszczono linki do zdjęć z zawodów rocznika 2000 aut.T.Kraska w sezonie 2012/2013

spacerek 1 – grupa rekreacyjna oraz UKS kl4-6

Pasmo Jałowieckie grupa rekreacyjna oraz UKS kl4-6

Wieliczka 2013 grupa rekreacyjna oraz UKS kl4-6

Zawoja aut.R.B. cz1 klasy I II III

Plażowanie aut.Roman kl 4-6

Zawoja aut.P.O. & P.P. grupa rekreacyjna

Wycieczka na Wielki Jałowiec oraz Babią Górę – grupa uks kl4-6 oraz grupa rekrezacyna

Dunajec oraz Pasmo Polic – niemalże wszyscy

zawody – niemalże wszyscy

ZAKOŃCZENIE – niemalże wszyscy