Zawody dwubojowe

W Radomsku odbyła się ostatnia runda Penta Day. Udział w zawodach dwubojowych brało ponad 150 uczestników z czternastu klubów Polski. Uks Piątka reprezentowana była przez 28-u podopiecznych trenerów Roberta Żołądka, Roberta Bujnowicza oraz Tomasza Kotusa. Wyścig na 50 dowolnym zakończył się dużym sukcesem. Niemalże w 100 procentach uzyskane rekordy życiowe pozwoliły zająć dobre pozycje przed biegiem. Rywalizacja na bieżni mimo trudnych warunków pogodowych wypadła bardzo poprawnie. UKS zdobył dwa medale. Złoto wywalczyła Maria Patora w kat.11lat, brąz zdobył Szymon Iskra w kat. 10lat. Miejsca tuż za podium IV m-ce zajęli Ewa Pydyszewska kat. 11lat Adriana Rozberg i Adam Bajer vel Bojer w kat. 10lat. Na VIIIym m-cu uplasowali się Szymon Iciachowski w kat 10lat oraz Tatiana Dąbrowska i Cyprian Cybulski w kat. 11lat. IX-te m-ce zajęła Maria Liwowska.
Gratulacje dla wszystkich zawodników za sportową postawę
Gratulacje!!!
Wyniki dostępne w rozszerzeniuWyniki