Zawody Zawody Zawody

Mocnym weekendem otwieramy sezon pływacki. Od piątku popołudnia do niedzieli wieczór zawodnicy Piątki Konstantynów Łódzki rywalizować będą w województwie, poza województwem i poza granicami kraju. Najstarsi reprezentaci klubu z Konstantynowa wyruszają na podbój Francji. W dniach 18-20.10.2013 w Saint Dizier odbędzie się XXII International Meeting. Jak zwykle uczestniczyć w nim będą gwiazdy europejskiego i światowego pływania. Oprócz rywalizacji sportowej, wyjazd będzie kolejną okazją do poznania francuskiej kultury, ciekawych ludzi, fascynujących miejsc. W planach mamy też przejazd do Belgii, ze zwiedzaniem Brukseli włącznie.
Grupa gimnazjalna rywalizować będzie w sprawdzianie wytrzymałości na łódzkiej Jedynce. Każdy z uczestników ma zadanie przepłynięcia 800m dowolnym. Trzymamy kciuki za podopiecznych trener Anny Pogodzkiej.
Najmłodszymi zawodnikami startującymi w zawodach będzie trójka podopiecznych trenera Tomasz Kotusa. W Tarnoskich Górach rywalizaować będą Julia Ufnalska, Tatiana Dąbrowska i Cyprian Cybulski z klasy Vej
Trzymamy kciuki za udane starty Listy i wyniki w rozszerzeniuSprawdzian wytryzmałości wyniki

Miting w Saint Dizier

Tarnowskie Góry