Certyfikaty dla Mileny i Justyny

W poniedziałek, 28 października w warszawskim Centrum Olimpijskim, odbyła się inauguracja piątej edycji programu Akademia Talentów Dalkii. Wśród ponad dwudziestu młodych sportowców zakwalifikowanych do jubileuszowej edycji ATD znalazły się dwie reprezentantki UKS Piątka Konstantynów Łódzki: Justyna Burska i Milena Karpisz (na zdj. z trenerem Mariuszem Wędrychowiczem). Wszyscy beneficjenci otrzymali certyfikaty uczestnictwa w ATD. Jest to przedsięwzięcie, adresowane do utalentowanej sportowo młodzieży w wieku 15-18 lat. Dzięki niemu, grupa specjalnie wyselekcjonowanych młodych sportowców, zostanie objęta projektem stypendialnym, gwarantującym również udział w cyklicznych szkoleniach (marketing sportowy, doradztwo zawodowe, język francuski). Wyniki sportowe oraz postępy w nauce beneficjentów ATD będą na bieżąco monitorowane. Projekt, realizowany w ramach polityki Zrównoważonego Rozwoju koncernu energetycznego Dalkia, wpisuje się w strategię firmy, której zależy na promocji młodych talentów oraz wspieraniu rozwoju lokalnych społeczności – sportowcy pochodzą z miast, w których działa Dalkia.link