Memoriał Marka Petrusewicza

We Wocławiu odbył się Memoriał Marka Petrusewicza, pierwszego polskiego rekordzisty świata w pływaniu, w stylu klasycznym. Piątka Konstantynów reprezentowana była przez rocznik 2000 podopiecznych trener Anny Pogockiej. W rywalizacji udział brało ponad 300 zawodników z blisko 50 klubów Polski i zza granicy. Tytuł nalepszej zawodniczki memoriału w kat.13lat wywalczyła Patrycja Romanowska, najlepszym zawodnikiem Konstantynowskiej ekipy okazał się Jakub Kraska, zajął IV-tą lokatę. W kat. Open UKS wywalczył jeden medal. Patrycja zdobyła srebro na 100 grzbietem poprawiając rekord okręgu łódzkiego 13latków.

Gratulacje!!!

Świetnie spisał się Cyprian Cybulski w finale Penta Day. Zawodnik UKS Piątka uplsował się na II miejcy w kategorii 11lat. Zawody dwubojowe zgromadziły w Spale najlepsze drużyny całej Polski. W zawodach wystartowało łącznie 134 zawodników z 14 klubów. Prowadzona była również klasyfikacja generalna całego cyklu Ogólnopolskich Zawodów w Dwuboju Nowoczesnym Dzieci „PENTA DAY”. Łącznie w 7 edycjach tych zawodów wystartowało 436 zawodników. Organizatorem zawodów w Spale był Polski Związek Pięcioboju Nowoczesnego i Uczniowski Klub Sportowy „ATUT”. W trakcie Zawodów młodzi sportowcy mieli możliwość spotkania się z zawodnikami kadry narodowej pięcioboju nowoczesnego, którzy opowiadali o swoich sportowych sukcesach oraz odpowiadali na pytania, które zadawały dzieci.

Gratulacje!!!

W rozszerzeniu linki do wyników

LINK

Wyniki Spała

SONY DSC