Ferie zimowe

Jak zawsze w zimowe ferie UKS Piątka nie traci czasu. Po bardzo dobrym 2013 roku, w którym zdobyliśmy 8 medali seniorskich 4-2-2 za sprawą Justyny Burskiej, Dawida Szwedzkiego, Mileny Karpisz oraz Michaliny Zbrojewskiej, 30 krążków z rocznikowych Mistrzostw Polski i blisko 300 medali zawodów ogólnopolskich, wojewódzkich i okręgowych, wykorzystujemy zimowisko do naładowania akumulatorów na sezon wiosenno-letni. Blisko 70 osób brało udział w dwutygodniowej przerwie zimowej organizowanej przez zarząd i trenerów Piątki. Najstarsza grupa spędza aktywnie czas trenując w centralnym ośrodku przygotowań w Spale. Młodsi reprezentanci szlifują formę na obozie dochodzeniowym w CSiR w naszym mieście. Codziennie pływamy, uczestniczymy w zajęciach ruchowych na sali, spacerujemy, rozciągamy się itp. Podczas zimowisk nie zapominamy o odrobinie rozrywki, byliśmy w kinie, na ściance wspinaczkowej, na kręglach i nartach. Ostatniego dnia dzięki współpracy z firmą Jamir, odbyło się ognisko i grilowanie z dużo dawką zimowych zabaw nad stawem.

Gratulacje dla wszystkich uczestników!! Galeria w rozszerzeniu

P.S.Pierwsze zawody w okręgu łódzkim odbędą się w Konstantynowie Łódzkim 11.02. Zapraszamy

Uaktualniono rekordy klubu – sprawdźcie:), było dużo zmian z czego się bardzo cieszymyGaleria aut. R.Bujnowicz