Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego

We wtorek 11.02.14 Konstantynów Łódzki otworzył sezon pływacki w nowym roku kalendarzowym. Na basenie CSiR do rywalizacji przystąpiło ponad 160 pływaków z klubów województwa łódzkiego. Z bardzo dobrej strony pokazały się dziewczęta, które były lepiej dysponowane na Naszym podwórku. W każdej kategorii wiekowej zawodniczki reprezentujące Piątkę Konstantynów Łódzki zajmowały czołowe miejsca w klasyfikacji rocznikowej. Zawody wygrała i otrzymała Puchar Burmistrza Milena Karpisz, III m-ce zajęła Bakies Gabriela, w kat 13-14lat II m-ce zajęła Romanowska Patrycja, w kat 12lat zwyciężyła Maria Patora. Wśród chłopców zwyciężył Oskar Sawczuk MKS Trójka, najlepszy z UKS-u był Jakub Kraska II-i w kat 13-14lat, w kat. 12latków IV m-ce zajął Adrian Wencel Zawodnicy UKS Piątka wywalczyli w sumie 25 krążki 9-8-8. Wśród medalistów znaleźli się Milena Karpisz, Gabriela Bakies, Nita Anna, Romanowska Patrycja, Pydyszewska Ewa, Patora Maria, Gotlib Paulina, Jakub Kraska, Kamil Piotrowicz, Adrian Wencel, Cyprian Cybulski, Robert Cierpikowski

Gratulacje!!!

W rozszerzeniu linki do listy i WYNIKÓWWYNIKI
Lista