Liga dzieci i młodzików

4 marca obyły się zawody z cyklu liga dzieci i młodzików. W rywalizacji 11, 12, 13 latków udział wzięło 300 zawodników z 19 klubów województwa. UKS „Piątka” wywalczył cztery medale 0-2-2. Autorami miejsc na podium byli Maria Patora II m-ce na 400 dow oraz III m-ce na 50 klas, Adriana Rozberg II m-ce 50 klas oraz sztafeta chłopców 4×50 zm w składzie: Bajer Adam, Romanowski Dawid, Tyczkowski Andrzej, Skóra Bartek III-mce. W punktacji drużynowej podopieczni trenerów Anny Pogockiej i Roberta Bujnowicza zajmują III m-ce w kat 11lat, 12-13latkowie podopieczni trenera Tomasza Kotusa zajmują V-tą lokatę. Na miejscach punktowanych uplasowali się: Weronika Sterniczuk IVm 400dow i Vm 50mot, Czyżewski Jakub IVm 200zm i Vm 50klas, Rozberg Adriana IVm 100grzb, Bajer vel Bojer Adam Vm 400 dow VIm 100grzb, Skóra Bartek VIm 50klas i Xm 400 dow, Gotlib Paulina VIIm 100grzb, Broda Gabriela VIIIm 100grzb i IX m 400dow. Liwowska maria Xm 400dow, Wencel Adrian IXm 400dow i Xm 100grzb, w sztafetach VIm Broda Gabriela, Liwowska Maria, Steniczuk Weronika, Raozberg Adriana, VIIIm Kolasa Michał, Miller Piotr, Iciachowski Szymon, Maksymilian Matusiak, VIm Wencel Adrian, Kucharski Jakub, Strniczuk Wojciech, Czyżewski Jakub, VIm Gotlib Paulina, Bansiak Anna, Patora Maria, Pydyszewska Ewa, VIIIm Ufnalska Jaulia, Dąbrowska Tatiana, Klimczak Agata, Iskara Agata,

Gratulacje!!!

W rozszerzeniu WYNIKI zawodników
Klasyfikacje drużynowe i indywidualne w rozszerzeniuLISTY startowe (zgłoszenia)
Wyniki
Klasyfikacje