Puchar Polski w Olsztynie Brawo Justyna!!!

W weekend 24-25.05.2014 zawodnicy UKS Piątki Konstantynów Łódzki brali udział w GP Polski. Zainteresowanie Pucharem Polski odbywającym się w Olsztynie było olbrzymie. Ponad 400 startujących z blisko 80 klubów. Grand Prix w Olsztynie był ostatnim oficjalnym sprawdzianem przed Mistrzostwami Polski Seniorów. Bardzo dobre występy zanotowali Dawid Szwedzki I m-ce 400zm IV m-ce 200 klas, Justyna Burska III m-ce 400 dow III m-ce 200 dow i V m-ce 800 dow, Milena Karpisz IV m-ce 400 IV m-ce 800 dow i V m-ce 200 dow oraz IX m-ce 50 dow, Anna Nita IX m-ce 400 dow. Szczególne gratulacje należą się Justynie Burskiej. Po półrocznej przerwie spowodowanej kontuzją w klasyfikacji najlepszych zawodniczek GP Olsztyn uplasowała się na wysokim IV m-cu. W drugim dniu jako jedyna w wyścigu indywidualnym na 200 dow zdobyła najniższe podium. W dziesiątce najlepszych tuż za Justyną na V-tym m-cu uplasowała się Milena Karpisz, która każdy start idywidualny kończyła w pierwszej dziesiątce. Gratulacje dla wszystkich podopieczncyh trenerów Anny Pogockiej i Mariusza Wędrychowicza.

GRATULACJE!!!

W rozszerzeniu wynikiLINK do oficjalnej strony