Sportowy tydzień pływaków

W historii konstantynowskiego pływania, UKS Piątka Konstantynów Łódzki jeszcze nie miała takiego tygodnia. Każdy dzień tygodnia będzie okazją do rywalizacji o ostatnią kroplę wody:).
W poniedziałek szkoły podstawowe staną w szranki o miano najlepszej w powiecie pabianickim. Nauczyciele SP 1, SP 2, SP 5 delegują uczniów swoich szkół do rywalizacji na basenie w Pabianicach. We wtorek i środę wystartują zawodnicy z rocznika 2003 i 2002. Start w ogólnopolskim sprawdzianie wszechstronności i wytrzymałości upoważnia do startów w zawodach organizowanych przez Polski Związek Pływacki. W czwartek do walki o miano najlepszej szkoły w powiecie przystępują konstantynowskie gimnazjum i liceum. W piątek delegowani zawodnicy od klasy III-ej wzwyż wezmą udział w zawodach Sprint. Główną atrakcją Mitingu ogólnopolskiego w Skierniewicach będzie możliwość spotkania się z najbardziej utytułowaną polską pływaczką Otylią Jędrzejczak. W weekend do Łodzi przyjeżdża cała czołówka polskiego pływania na czele z Pawłem Korzeniowskim walczyć o miano najlepszego zawodnika łódzkiego Pucharu Polski. W Gran Prix Łodzi nie zbraknie również zawodników konstantynowskiej Piątki.

Zbiórka 11latków wtorek 04.11 godz. 8.00 SP5
Zbiórka 12latków środa 05.11 godz. 8.00 CSiR
W piątek do Skierniewic wyjeżdżamy o godz. 6.00 powrót 15.00

LINK do listy startowej Sprawdzianu 11 i 12latków w rozszerzeniu

W rozszerzeniu linki do list startowych i komunikatówGP Łódź

Ogólnopolski Sprawdzian

Miting Sprint