Liga Młodzików

02.12 w Konstantynowie Łódzkim na basenie CSiR odbyła się III ostania runda Ligii Młodzików. Do rywalizacji wojewódzkiej przystąpili zawodnicy z rocznika 2002 i 2001. Na start zgłosiło się 80 zawodników z 11 klubów. Trzecia ostania runda rozstrzygała o najlepszym zespole w 2014 roku oraz kończyła klasyfikację indywidualną na ten rok. Klubowo UKS Piątka uplasowała się na V-tym m-cu. W indywidualnym zestawieniu najwyżej z Konstantynowa zostali sklasyfikowani Jakub Czyżewski na IXej pozycji oraz Maria Patora na XVI-tym m-cu. W indywidualnych startach w czołowej dziesiątce miejsca wywalczyły tylko dziewczęta Ewa Pydyszewska VI 200klas, Tatiana Dąbrowska VIII 200 klas i VIII 100 mot oraz Anna Banasiak IX m-ce 200 klas
Gratulacje!!!

W rozszerzeniu linki do WYNIKÓW oraz klasyfikacji drużynowej i indywidualnej
Za sprawną obsługę zawodów dziękujemy gospodarzowi imprezy p.dyr Krystynie Oparze i wysztkim pracownikom CSiR
Wyjazd na Zimowe Mistrzostwa Województwa r2001 i starsi 6.30 w sob i ndWYNIKI