Spotkanie Mikołajkowe Zawodników i Sympatyków UKS Piątka Konstantynów Łódzki

Coroczne mikołajowe spotkanie zawodników i sympatyków UKS Piątki Konstantynów Łódzki odbyło się w Sali Stowarzyszenia Śpiewaczo-Muzycznego im.Fryderyka Chopina. Wśród gości byli: burmistrz Konstantynowa Łódzkiego Henryk Brzyszcz, przewodniczący rady miejskiej Andrzej Owczarek, dyr. CSiR Krystyna Opara. Padł rekord frekwencji, na spotkaniu odbarowano paczkami 150-ciu adeptów pływania. Głównym organizatorem nagród była od lat wspierająca Piątkę firma PLUS-DACHY. Bardzo dziękujmy wszystkim rodzicom, trenerom i członkom zarządu, którzy przygotowali i spakowali ponad 150 paczek!!! Dziękujemy również wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu i sprzątaniu Sali:))). Bardzo dziękujemy, że miło spędziliśmy czas zajadając się owocami oraz wyśmienitymi słodkościami własnej roboty

Gratulacje!!!

SONY DSC