Wszechstronność Stylowa

8-9 października 137 zawodników z 12 wojewódzkich klubów w Ogólnopolskim Sprawdzianie Wszechstronności Stylowej, miała możliwość skonfrontowania całego wachlarza umiejętności pływackich. Stawką był tytuł najwszechstroniejszego zawodnika w kat OPEN i kat. 13-14lat. W starszej kategorii na VI-tym m-cu została sklasyfikowana Patrycja Romanowska, jedyna nasza reprezentantka. W młodszej kategorii wiekowej bardzo dobrze spisał Wojciech Sterniczuk zajmując VII lokatę. Najwyżej wśród dziewcząt uplasowała się Tatiana Dąbrowska na XIej pozycji. Gratulacje dla wszystkich podopieczncyh trenera Tomasza Kotusa
W rozszerzeniu wyniki
P.S. Dziękuje państwu Dąbrowskim oraz Patora za pomoc w organizacji przejazdu
 
 
W sobotę 10.10.15 do rywalizacji ruszą młodsi podopiecznych trenerów Roberta Żołądka i Roberta Bujnowicza. W Warszawie delegowani z roczników 2004, 2005, 2006 wezmą udział w Ogólnopolskich zawodach X-lecia UKS Skalar Warszawa. Wyjazd o godz 5.30
W rozszerzeniu komunikat oraz lista startowa

Wszechstronnośc stylowa