Finał Wojewódzki w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

Przed tygodniem w Mistrzostwach Powiatu sztafet pływackich bezkonkurencyjni okazali się uczniowie SP5 i Gimnazjum nr 1. Wygrywając pewnie zarówno w kategorii chłopców jak i dziewcząt. II m-ce w kategorii szkół podstawowych zajęli uczniowie SP2. Wyżej wymienione drużyny awansowały do Mistrzostw Rejonowych Sztafet Pływackich. Na najniższym stopniu podium stanęła drużyna dziewczęca z SP1. Wszyscy uczniowie konstantynowskich drużyn są lub byli zawodnikami UKS Piątki KŁ. Gospodarzem imprezy był CSiR w Naszym mieście

13.11.2015 uczniowie z Konstantynowa Łódzkiego ponownie okazali się najlepsi w rywalizacji rejonowych Mistrzostw Sztafet Pływackich. W Ozorkowie udział zagwarantowy mieli tylko mistrzowie i vicemistrzowie powiatu Aleksandrowiskiego, Zgierskiego, Pabianickiego. Zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 5 w kategorii chłopców i dziewcząt oraz Gimnzajum nr 1 również w kategorii chłopców i dziewcząt. Wygrana w rejonie pozwoliła uzyskać awans do finałów wojewódzkich. Do najlepszej 12 łódzkiego, Konstantynów powrócił po blisko trzyletniej przerwie w rywalizacji podstawówek i dwultniej przewie w gimnazjach

Gratulacje!!!

Finał odbędzie się w Skierniewicach 18.11.2015

Bardzo dobrze zaprezentowała się Patrycja Romanowska w XII-tym Memoriale Cezarego Piórkowskiego. Wśród 318 startujących z 21 klubów zawodniczka z Konstantynowa Łódzkiego zdobyła 4 krażki 1-3-0. Została sklasyfikowana na III m-cu wśród najlepszych zawodniczek 14-15etnich. W pierwszym dniu zawodów wywalczyła zwycięstwo na 100 grzb oraz II m-ce na 200 zm. Drugi dzień przyniósł dwukrotnie srebro na 50 grzb i 100 zm. Gratulacje!!!

Wyniki w rozszerzeniuWyniki