Liga Młodzików – III runda

W czwartek 26.11.15 na basenie CSiR w Konstantynowie Łódzkim odbyły się zawody Ligii Młodzików. Do zmagań w kategorii 12-13latków przystąpiło 139 zawodników z 14 klubów województwa. Była to trzecia, ostatnia runda tzn. rozstrzygająca o mianie najlepszej drużyny w lidze oraz najlepszej zawodniczce i zawodniku tegorocznego cyklu. W III rundzie spośród 14 drużyn UKS Piątka zajęła II miejsce. Indywidualnie wywalczyliśmy trzy medale 2-1-0. Złoty medal wywalczyła Tatiana Dąbrowska na 200klas, a wraz z koleżankami Ewą Pydyszewską, Adrianą Rozberg i Marią Patorą zwyciężyły w sztafecie 4×50 dow. Na II-im m-cu upalsowała się Weronika Sterniczuk na 100 mot. Tuż za podium czyli IV-te miejsca wywalczyli: Maria Patora na 100 dow, Tatiana Dąbrowska na 100 mot oraz sztafeta chłopców w składzie Romanowski Dawid, Bajer vel Bojer Adam, Wencel Adrian, Cybulski Cyprian. W dziesiątce rywalizację ukończyli: Adriana Rozberg (5mc 100dow, 8mc 200 grzb), Maria Patora ( 5mc 200 grzb), Ewa Pydyszewska (5mc 100 klas, 7mc 100 dow), Anna Banasiak (6mc 200 klas), Broda Gabriela (7mc 200 grzb), Cybulski Cyprian (7mc 100dow), Wencel Adrian (10mc 200grzb)