Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów

Dziś 17.12 do 20. 12 odbywają się Zimowe Mistrzostwa Polski będące jednocześnie kwalifikacją na Mistrzostwa Europy w Londynie w 2016. Udział w zawodach potwierdziło 709 zawodników ze 140 klubów. W walce o tytuł Mistrza Polski na dystansach kraulowych 200m, 400m, 800m nie zabraknie Mileny Karpisz podopiecznej trenara Macieja Hampla.

Trzymamy kciuki !!!!
w rozszerzeniu wyniki i transmisja internetowa

I dzień – REKORDOWY START MILENY KARPISZ

Pierwszy dzień Zimowych Mistrzostw Polski to popis Mileny Karpisz. Zdobyła swój pierwszy złoty medal głównych mistrzostw Polski. Okrasiła go rekordem Polski, wynikiem lepszym od poprzedniego rekordu Otylii Jędrzejczak o 0,49s. Na deser uzyskany wyniki jest minimum na Mistrzostwa Europy w Londynie
Gratulacje!!!
 
II dzień – kolejny medal MILENY KARPISZ
Drugi dzień przyniósł brązowy medal w wyścigu na 400 dow. Brawo Milena gratulacje dla trenera Macieja Hampla
 
III dzień – finał Mileny
W ostanim dniu Milena zajęła VI-te m-ce w konkurencji 200 dow. Nasza jedyna reprezentantka zdobyła dwa medale (1-0-1). Z dwoma medalami Piątka uplasowała się na 13-15 m-cu klasyfikacji medalowej zimowych mistrzostw Polski. Krążki, które wywalczyła podopieczna trenera Macieja Hampla były odpowiednio 25 i 26-tym medalem zdobytym dla Piątki Konstantynów Łódzki w roku 2015. Gratulacje!!!
 
Mamy też przyjemność ogłosić że Nasza zawodniczka Justyna Burska zdobywczyni pięciu złotych medali na Głónych Mistrzostw Polski w Pływaniu na dystansach kraulowych została nominowana do Plebiscytu Sportowca Roku 2015 w województwie łódzkim oraz w powiecie pabianickim. Należy:) głosować za pomocą esemea i poprzez gazetę Dziennik Łódzki – klikając link

wyniki