Justyna Burska ponownie zwycięża

Po raz 45 redakcja DZIENNIKA ŁÓDZKIEGO organizowała plebiscyt na SPORTOWCA ROKU. Po raz pierwszy w historii w tym roku wyróżnieni będą i uhonorowani nie tylko najlepsi i najpopularniejsi w całym województwie, ale także w każdym powiecie.
To była pasjonująca, nocna rywalizacja. Do północy z poniedziałku na wtorek można było przysyłać SMS-y w plebiscycie i tak też się działo. Suma punktów z kuponów i SMS-ów decyduje o miejscu w plebiscytowej klasyfikacji. Wyniki głosowania poprzez SMS-y widoczne są też na stronie dzienniklodzki.pl, natomiast oficjalne wyniki punktów z kuponów podane będą na gali, która 9 lutego o godz. 14 odbędzie się DoubleTree by Hilton Łódź przy ul. Łąkowej 29 w Łodzi. Patronem plebiscytu jest Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień, partnerem plebiscytu – Promuje Łódzkie, a Partnerem Gali Totalizator Sportowy.
Zwycięzcy będą zaproszeni na galę podsumowującą 45. edycję plebiscytu Sportowiec Roku 2015 w regionie łódzkim 9 lutego o godz. 14 w DoubleTree by Hilton Łódź przy ul. Łąkowej 29 w Łodzi. Na gali nie zabraknie przedstawicieli władz, biznesu, kultury i oczywiście sportu. To będzie wielkie wydarzenie w regionie łódzkim.
Już dziś możemy powiedzieć, że nasza była zawodniczka, JUSTYNA BURSKA, wygrała plebiscyt na SPORTOWCA ROKU POWIATU PABIANICKIEGO!!! Gratulacje!!!
W plebiscycie na SPORTOWCA ROKU ZIEMII ŁÓDZKIEJ po głosowaniu sms-owym Justyna zajmuje miejsce w pierwszej dziesiątce. O wyniku zadecydują tradycyjne głosy oddawane na wycinanych z Dziennika Łódzkiego kuponach. Trzymamy kciuki za jak najlepsze miejsce!!!