„Płyniemy do RIO”

„Płyniemy do Rio” to zawody pływackie, które dają szansę, kolejnym pokoleniom na wyobrażenie uczestnictwa w najważniejszej imprezie sportowej – Olimpiadzie. Wielkie talenty rodzą się na każdych zawodach. Przykładem są zawodniczki UKS Piątka wychowanki trenera Roberta Bujnowicza Milena Karpisz i Justyna Burska, które swoją karierę zaczynały na obiekie CSiR od pokazowych zawodów dla rodziców i znajomych. Obecnie Konstantynowianki są na najlepszej drodze do osiągniecia kawlifikacji Olimpijskich jako pierwsze pływaczki w województwie łódzkim. Milena pod okiem trenera Macieja Hampla kończy obóz w Olsztynie, a Justyna do niedawna zawodniczka Piątki wyjechała na prekwalifikacje (Puchar Świata wody otwarte) do ABU DHABI w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Dlatego też, na niewielkie zawody są zwrócone oczy międzyinnymi Marszałka Województwa Witolda Stępnia oraz Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego Henryka Brzyszcza, którzy obieli patronatem powiatowe zawody.

Na zawody delegujemy zawodników UKS z klas II-ej, IIIej oraz IVej.

Ponadto w imprezie wezmą udział gimanzjaliści i licealiści Naszego miasta. Będą rywalizować o Puchar Drektor LO im Prymasa 1000-lecia. Warto wspomnieć, że od początku istnienia Piątki obie instytucje wsperają pływaków w karierze. Dziękujemy!

Dziękujemy za wsparcie w przygotowaniach Mileny Karpisz do Mistrzostw Europy w Londynie i kawlifikacji Olimpijskich firmą Veolia, Varitex, Sensilab

Zawody odbędą się w środę 02.03.2016 o godz. 15.00 w CSiR