Mistrzostwa 14 i 15latków w pigułce

Udanie zakończyły się mistrzostwa Polski 14latków i 15latków. Każdy z roczników wrócił z finałem. Dokładnie było ich siedem. Najwyższymi miejscami pochwalić się mogą dziewczęta ze sztafety 4×100 zmiennym. Wywalczyły XIII-te m-ce w składzie Pydyszewska Ewa, Banasiak Anna, Tatiana Dąbrowska, Maria Patora. Nasze Konstantynowianki uplasowały się jeszcze dwukrotnie na XIIIej pozycji Maria Patora na 50 dow i Tatina Dąbrowska na 200 mot. Tatiana dołożyła jeszcze dwa finały w stylu zmiennym na 400 XIV m-ce oraz XVIII m-ce na 200. Maria dopłynęła na XIX-tym miejscu na 100 dow. Jedną z najprzyjemnieszych niespodzianek był finał i wynik Wojciecha Sterniczuka na 200 mot w MP 15latków. Ostatecznie uplasował się na XVI-tym miejscu.
Gratualcje !!! dla wszyskich rezprezentantów Konstantynowa Łódzkiego za osiągniecie niemalże w każdym starcie rekordu życiowego

W rozszerzeniu listy startowe i bezpośrednie wynikiWyniki 14latków

Wyniki 15 latków