Z ostatniej chwili

W końcówce sezonu zimowego z każdym kolejnym dniem przybywa pozytywnych emocji. Najprzyjemniejszą jest powołanie do kadry Polski juniorów Jakuba Kraski na wielomecz w Limassol na Cyprze. Udział w imprezie potwierdziły reprezentacje m.in. Brazylii, Bułgarii, Cypru, Grecji, Izraela, Portugalii, Słowenii, Szwajcarii, Turcji, Ukrainy. Gratulacje dla zawodnika i trenera Macieja Hampla.

Bardzo dobre wyniki w elimnacjach Mistrzostw Klas II-ch woj. łódzkiego, przełożyły się na zajęcie wysokiego miejsca w klasyfikacji drużynowej. Podopieczni trenerów Roberta Bujnowicz, Marty Gruszczyńskiej i Dominiki Gontarek zajmują II miejsce spośród 19 ekip województwa łódzkiego. Gratulacje!!!
Konstantynowianka, Justyna Burska, zawodniczka AZS UWM Olsztyn, przebywa od kilku dni na obozie przygotowawczym w Izraelu. Miejscowość Elijat jest miejscem gościny naszej Kadry Polski Open Water. Wraz z Justyną trenują tam Asia Zachoszcz, Krzysiek Pielowski i Mateusz Sawrymowicz. Już w niedzielę kolejny Puchar Europy w Pływaniu na Wodach Otwartych w Izraelu. Dystans oczywiście olimpijski-10km. Obóz w Izraelu i start na morzu z dużą falą jest jednym z etapów przygotowań do czerwcowych zawodów w Portugali, które będą kwalifikacjami do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. Za pośrednictwem naszego fanpage’a Justyna pozdrawia wszystkich jej kibiców, a także miłośników pływania, w szczególności OWS.
Najważniejsze zawody pływackie sezonu zimowego dla roczników 2003 i 2004 odbędą się w sobotę 19.03.2016. W Rawie Mazowieckiej reprezentaci Konstantynowa Łódzkiego będą rywalizować w pierwszej rundzie Drużynowych Mistrzostw Młodzików. Wyjazd na zawody o godz. 6.15  spod SP5. Trzymamy kciuki za podpiecznych trenerów Roberta Żołądka, Roberta Bujnowicza i Tomasza Kotusa
W najbliższą sobotę 19.03.2016 swoją przygodę w roku 2016 rozpoczynają dwuboiści. Docelowa impreza to Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w połowie czerwca. Kawlifikacje uzyskuje się tylko w Pucharze Polski. Pierwszy odbędzie się w Drzonkowie. Trzymamy kciuki za podopiecznych trenera Tomasza Kotusa
Treningi w tygodniu przed świątecznym, do czwartku zgodnie z harmonogramem