Jakub Kraska w reprezentacji

Jakub Kraska przez wiele lat dzielnie rywalizował na krajowym podwórku, osiągając nie małe sukcesy:). Po ostatnich Mistrzostwach Polski 16latków w pełni zasłużył na powołanie (zdobył swoje trzecie Mistrzostwo Polski – złoto na 100 dow). Wreszcie rozpoczyna się długo oczekiwana kariera reprezentanta Polski. Jakub wystartuje w Limassol na Cyprze w wielomeczu pływackim, w najbliższy weekend 01-03.04.2016. Będzie rywalizował na dystansach kraulowych. Gratulujemy zawodnikowi UKS Piątki Konstantynów Łódzki i trzymamy kciuki
W rozszerzeniu WYNIKI
I blok – srebro JAKUB na 100 dow
W porannym bloku w pierwszym reprezentacyjnym starcie Jakub Kraska uplasował się na II m-cu na 100 dowolnym. Brawo Kuba!
II blok – drugi medal Kuby
Kuba bardzo dobrze zaprezentował się w wyścigu na 400 dow, plasując się na VI-tej pozycji. Drugi krążek wielomeczu wywalczył w szafecie na 4×200 dow. Płynąc na trzeciej zmianie uzyskał czas 1;55 Gratulacje!!!

III blok – trzeci medal KUBY
Zawodnik Piątki fantastycznie spisał się w sztafecie 4×100 dow. Płynąc na ostatniej zmianie przyprowadził zespół na II pozycji tym samym zdobyli srebrny medal. Dzięki wysokiej pozycji w konkurencji sztafetowej, chłopcy drużynowo zajeli III miejce, a cały zespół reprezentacji POLSKI wygrał wielomecz w Limassol. Gratulacje!!!

W drugim Pucharze Polski w dwuboju 02-03.04.2016 wystartuje sześcioro reprezentantów Konstantynowa Łódzkiego. Do Władysławowa zgłosiło się 72 zawodników w rywalizacji dziewcząt i chłopców z 16 klubów. Nowością w drugim grand prix będą sztafety oddzielnie w kategori dziewcząt i chłopców. Trzymamy kciuki za rywalizację indywidualną i drużynową.
Przedpołudnie wypadło bardzo okazale. Na basenie bardzo dobre wyniki wprowadziły wszystkie dziewczyny do pierwszej dziesiątki. Bardzo dobrze spisał się Cyprian z nową życiówką plasuje się na II m-cu po setce kraulem.
MAMY DUBLET W PUCHARZE POLSKI
EWA PYDYSZEWSKA WYGRAŁA, TUŻ ZA NIĄ NA MECIE DOBIEGŁA MARIA PATORA. Dziewczyny spisały się bardzo dzielnie w biegu na 1000m,  już na początku rozrywając stawkę. Potem kontrolowały przebieg rywalizacji, by na finiszu nikomu nie pozostawić złudzeń i rozstrzygnąć pomiędzy sobą zwycięstwo w Pucharze Polski. Nie mniejszą niespodziankę sprawił Cyprian Cybulski. On również w biegu stoczył piękną walkę o tytuł mistrza. Na finiszu musiał jednak uznać wyższość zawodnika z ZKZ Drzonków ostatecznie plasując się na II miejscu. Gratulacje należą się młodszym zawodniczkom, które rywalizowały po raz pierwszy w karierze na zawodach dwubojowych. Najlepiej spośród 2003 rocznika wypadła Weronika Sterniczuk zajmując VIII-ą pozycję.

Drugi dzień okazał się jeszcze lepszy od pierwszego. Zawodnicy Piątki Konstantynów Łódzki zdobyli dwa złote i jeden brązowy medal. Sztafeta w składzie Pydyszewska Ewa i Patora Maria wygrała rywalizację w dwuboju. Drugi zespół z Konstantynowa w składzie Weronika Sterniczuk i Gabriela Broda zajął III miejsce. Bardzo dobrze wystartował Cyprian Cybulski (zawodnik Piątki) w zwycięskiej sztafecie reprezentującej woj. łódzkie w kategorii dwubojowej chłopców. Gratulacje to był najlepszy występ zawodników Piątki Konstantynów Łódzki (3-2-1) w Pucharze Polski w historii Naszego Klubu
Wyniki w rozszerzeniu

Wyniki i link do zawodów w Limassol

Wyniki dwuboju