Weekend zmagań

Najstarsi zawodnicy Konstantynowa Łódzkiego zmierzą się w Pucharze Polski w Szczecinie. Do rywalizacji z blisko 500-set zawodnikami z 80 klubów przystąpią podopieczni trenerów Macieja Hampla i Tomasza Kotusa. Dla Mileny Karpisz będzie to ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Europy Londyn 16-22.05.2016. Po Grand Prix Polski Milena zostaje w Szczecinie i szlifuje formę na czepionat europejski. Ostatni obóz przed pierwszą z docelowych imprez nie byłby możliwy bez wsparcia Urzędu Miejskiego oraz firm Veolia Energia, Varitex, Sensilab, Delia Cosmetics. Dla Jakuba Kraski będzie to sprawdzenie formy przed kolejną reprezentacyjną przygodą, na którą został powołany 7-8.05.16 do Eger na Węgrzech. Wśród juniorów młodszych pierwszy występ w Pucharze Polski zanotują Ewa Pydyszewska i Maria Patora. Trzymamy kciuki za równie udany występ jak w Pucharze Polski w dwuboju, w którym po trzech rundach zajmują odpowienio II m-ce i III m-ce. Stawkę reprezentacji UKS Piątki uzupełniają Tatiana Dąbrowska i Anna Bansiak
W rozszereniu WYNIKI i Listy startowe

W dniu 30.04.16 odbędą się Ogólnopolskie Zawody Dzieci 10 i 11letnich. Zawody będą rozgrywane na basenie Uniwersyteckim w Łodzi na ul.Styrskiej. Dla najmłodszych adeptów pływania będzie to pierwsza impreza organizowana z ramienia Polskiego Związku Pływackiego. Głównym celem jest sprawdzenie wszechstronności pływackiej u młodocianych zawodników. Zmieniają się również zasady punktacji drużynowej. Na tych zawodach sumuje się punkty wielobojowe, czyli uzyskane za wyniki, a nie za miejsce. Trzymamy kciuki za podopiecznych trenerów Anny Pogockiej i Roberta Bujnowicza
W rozszerzeniu WYNIKI i listaWyniki z GP w Szczecinie

Wyniki zawodów dzieci