GP Szczecin

Bardzo pomyślnie wypadł ostatni sprawdzian Mileny Karpisz przed Mistrzostwami Europy w Londynie. Na krajowym podwórku odniosła zwycięstwo na 800 dow i 400 dow oraz była V-ta na 200dow. Ponadto Milena została najleszą zawodniczką w kategorii Młodzieżowiec oraz zajęła IV m-ce w kat OPEN Pucharu Polski w Szczecinie. Jej młodszy kolega Jakub Kraska w klasyfikacji juniorów 16latków zajął III-ie m-ce. W swoim roczniku zwyciężył na dystansach 100 dow 50 dow i 50 grzb oraz kończył w czołowej trójce konkurencje 200 dow 400 dow i 100 grzb. Najwyższą lokatą w GP w kat OPEN była VIII-a pozycja na 50 grzb. Spośród najmłodszych uczestników najwyżej sklasyfikowana w rywalizacji rocznikowej 14latek, została Tatiana Dąbrowska, która była II-a na 200zm i dwukrotnie zająła III miejsca na 200mot i 400zm.
Gratulacje!!!

W rozszerzeniu WYNIKI i oraz artykuł z megatiming
zdjęcie z megatiming.pl

artykuł