Ewa i Cyprian najlepsi w Polsce

Dwa tytuły Mistrza Polski (Ewa Pydyszewska i Cyprian Cybulski) i jeden tytuł Wicemistrza Polski (Maria Patora) wywalczyli dzisiaj zawodnicy UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Elblągu! To nie koniec sukcesów. Młodsi zawodnicy Weronika Sterniczuk i Dawid Romanowski ustali nowe rekordy życiowe i nowe rekordy klubu na 100 dow klas VI-tych. Wychowankowie trenera Tomasza Kotusa w piątek rywalizowali z powodzeniem w sztafecie dwubojowej. Dziewczęta w składzie Maria Patora, Weronika Sterniczuk, Ewa Pydyszewska wywlaczyło zwycięstwo. Tym samym zdobywając czwarty krążek dla UKS Piątka Konstantynów Łódzki osiągnęliśmy zwycięstwo w rankingu medalowym Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w dwuboju i trójboju nowczesnym!!!

Z powodzeniem wystartowali podopieczni trenera Roberta Żołądka w Ogólnopolskich Drużynowych Zawodach Młodzików 12letnich rozgrywanych w Aleksandrowie Łódzkim 16-17.06.2016. W pierwszym dniu srebro zdobył Szymon Iskra na 100 klas,  brąz wywalczyła Inga Rucińska na 200 grzb. W drugim dniu ponownie srebro zdobył Szymon Iskra na 200 klas. W klasyfikacji drużynowej UKS Piątka Konstantynów Łódzki zajęła VI m-ce. Gratulacje!!!
MILENA KARPISZ Z 4 ZŁOTYMI MEDALAMI.
Dziś zakończyły się na Termach Maltańskich w Poznaniu LETNIE MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO. W zawodach brało udział ponad 200 zawodników z 29 klubów. Mielna zdobyła na nich 4 złote medale na 100, 200, 400 i 800m stylem dowolnym.
Gratulacje dla zawodniczki i trenera Macieja Hampla!!!
Już za tydzień Milena Będzie repreztować Konstantynów Łódzki w zawodach Mistrzostwach Wojewóztwa Zachodniopomorskiego
Trzymamy kciuki!!!