Rodzinny Konstantynów Łódzki

W Urzędzie Miejskim w Konstantynowie Łódzkim podpisaliśmy porozumienie o przystąpieniu do programu RODZINNY KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI.
W ramach tego programu członkowie klubu są uprawnieni do zniżki 50% na drugie dziecko i zwolnieni z opłat na trzecie i każde następne.

PROGRAM „RODZINNY KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI” jest elementem polityki społecznej realizowanej przez gminę Konstantynów Łódzki na rzecz rodzin wielodzietnych. Jest to wyraz świadomości gminy, jak ważną pracę wykonują rodziny mające na utrzymaniu troje lub więcej dzieci. Wprowadzając program dla rodzin wielodzietnych w gminie Konstantynów Łódzki mamy na uwadze wysiłek jaki wkładają one w wychowanie następnych pokoleń mieszkańców naszego miasta. W ramach programu dostajecie Państwo kartę uprawniającą do określonych ulg i zwolnień, tak aby Państwa życie codzienne stało się choć odrobinę łatwiejsze