Mała Liga Pływacka i Mistrzostwa Klas III

Zawodnicy UKS PIĄTKA zdobyli 7 medali(5z, 1s, 1b) w Małej Lidze Pływackiej Województwa Łódzkiego!!! Podopieczni trenera Roberta Bujnowicza zwyciężyli 5 razy we wszystkich konkurencjach dziewcząt!!! Dwa złote medale zdobyła Karina Łysakowska na 50m stylem dowolnym i 50m stylem motylkowym. Wiktoria Rucińska wywalczyła złoty medal na dystansie 50m stylem klasycznym i brązowy na dystansie 50m stylem grzbietowym. Tosia Sulak wywalczyła złoto na dystansie 50m stylem grzbietowym i 6 m-ce na 50m stylem motylkowym. Przemek Pawlak wywalczył srebro na dystansie 50m stylem klasycznym. Weronika Podstawczyńska zajęła 4m-c na 50 m stylem klasycznym. Sztafeta dziewcząt w składzie Karina Łysakowska , Weronika Podstawczyńska, Tosia Szlak , Wiktoria Rumuńska wywalczyły złoto na 4x50m stylem dowolnym. Gratulacje!!!

Mistrzostwa Klas III

6 medali (2z, 1s, 3b) zdobyli zawodnicy z rocznika 2007 w Mistrzostwach Klas III Województwa Łódzkiego!!! Dzięki tak dobremu rezutatowi UKS PIątka Konstantynów Łódzki zająła II m-ce w klasyfikacji punktowej. Czołowe miejsca wywalczyli:

Amelia Kaczmarek wywalczyła złoty medal na 50m stylem grzbietowym i brązowy na 50m stylem dowolnym!!!

Oskar Nuszczyński złoty medal na 50m stylem dowolnym i brązowy medal na 25m stylem motylkowym!!!
Julia Ber srebrny medal na dystansie 50m stylem dowolnym i brązowy na 25m stylem motylkowym!!
Klaudia Bujnowicz wywalczyła 4m-ce na 25m stylem motylkowym i 5 m-ce na 50m stylem grzbietowym!!!
Janek Jarczewski wywalczył 5 m-ce na 25m stylem klasycznym i 6 m-ce na dystansie 50m stylem dowolnym!!!

Ponadto punktowali dla konstnaytnowskiej ekipy: Marcel Snatkiewicz, Figiel Filip, Grek Antonina

Gratulacje dla zawodników i trenerów: Marta Gruszczyńska i Robert Bujnowicz!!!

Wyniki