MP w Dwuboju i Otwarte Mistrzostwa Warszawy

Sezon jesienny w pełni. W pierwszy grudniowy weekend odbędą się Zimowe Mistrzostwa Polski w dwuboju. Do Spały w kilku kategoriach wiekowych zgłosiło się blisko 350 zawodników. Delegowani na MP zostali Ewa Pydyszewska, Maria Patora, Weronika Sterniczuk, Cybulski Cyprian, Dawid Romanowski. Trzymamy kciuki za zawodników UKS Piątki Konstantynów Łódzki.

Pierwszego dnia pięcioosobowa kadra stanęła na wysokości zadania. Po konkurencji pływackiej 100dow Konstantynowianie plasują się w czołówce. Walka o medale rozegra się w biegu na dystansie 1km. Trzymajcie kciuki!!!
II dzień – dwa medale Mistrzostw Polski
Cyprian Cybulski został halowym WICEMISTRZEM POLSKI w Dwuboju. Ewa Pydyszewska wywalczyła BRĄZOWY krążek. Maria Patora uplasowała się na VIII m-cu a Weronika Sterniczuk ukończyła na IX-tej pozycji
Gratulacje!!!
Silna trzy osobowa kadra z Konstantynowa Łódzkiego Dąbrowska Tatiana, Rozberg Adriana, Skóra Bartosz bierała udział w Otwartych Mistrzostwach Warszawy. W rywalizacji w gronie blisko 500 startujących z ponad 50 klubów. W rankingu medalowym UKS Piątka zająła IX-tą pozycję z dorobkiem 10 krążków (5-4-1). Tatiana Dąbrowska wywalczyła III m-ce w klasyfikacji najleszych zawodniczek OMW i została multimedalistką. Indywidualnie zdobyła I m-ce 400zm, I m-ce 200 mot, I m-ce 100 mot, I m-ce 200 zm, II m-ce 200 dow, III m-ce 400 dow. Skóra Bartosz indywidualnie zajął I m-ce 100 klas, II m-ce 200 klas i II m-ce 50 klas. Rozberg Adriana II m-ce 50 dow. Gratulacje!!!
Wyniki w rozszerzeniu

Wyniki