UKS Piątka najlepszą drużyną w Województwie

NAJLEPSZA DRUŻYNA LIGI DZIECI W SEZONIE 2016/2017 🙂 🙂 🙂

UKS Piątka rocznik 2006 zwyciężył w klasyfikacji drużynowej w Lidze Dzieci Województwa Łódzkiego w sezonie 2016/2017(łączna klasyfikacja po 3 rundach)!!! W III rundzie, która odbyła się w Konstantynów Łódzki 27.04.2017r. zawodnicy „Piątki” wywalczyli aż 8 medali (3złote, 3 srebrne, 2 brązowe).
Wśród podopiecznych trenera Roberta Bujnowicza złoty medal wywalczyli: Karina Łysakowska na dystansie 100m stylem motylkowym, Antonina Sulak na dystansie 200m stylem grzbietowym, Wiktoria Rucińska na 100m stylem klasycznym.
Srebrny medal wywalczyli: Karina Łysakowska na 400m stylem dowolnym, Przemek Pawlak na 100m stylem klasycznym i sztafeta dziewcząt w składzie: Karina Łysakowska, Zosia Dusińska, Antonina Sulak, Wiktoria Rucińska w konkurencji 4x50m stylem dowolnym.
Brązowy medal zdobyli: Patryk Misztal i Antonina Sulak na dystansie 100m stylem klasycznym.
Cieszą przede wszystkim bardzo dobre wyniki zawodników, które dają miejsca w pierwszej dziesiątce w Polsce w rankingu 🙂 🙂 🙂
BRAWO !!!
Wyniki