Finał OMDO

WIELKI FINAŁ OD MŁODZIKA DO OLIMPIJCZYKA W WARSZAWIE !!!
Bardzo udany finał OMDO dla zawodników UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki 🙂 Wychowankowie trenera Robert Bujnowicz rywalizując z 531 zawodnikami z 91 klubów w kraju w finale największej imprezy pływackiej w Polsce wywalczyli 5 medali (2s, 3b).
Srebrne medale wywalczyli po zaciętej walce w finale: Wiktoria Rucińska na 100m stylem klasycznym i Oskar Nuszczyński na 50m stylem dowolnym.
Brązowe medale zdobyli: Karina Łysakowska na dystansie 100m stylem dowolnym, Oskar Nuszczyński na 50m stylem motylkowym i Patryk Misztal na dystansie 100m stylem klasycznym.
4 miejsce wywalczyła Karina Łysakowska na 50m stylem motylkowym.
5 miejsce w finale wywalczyła Antonina Sulak na dystansie 100m stylem grzbietowym.
7 miejsce wywalczył Przemek Pawlak na dystansie 100m stylem klasycznym.
Ponad to Karina Łysakowska w punktacji FINA po 5 rundach wywalczyła 2 miejsce a Antonina Sulak 5 miejsce wśród zawodniczek z rocznika 2006 i otrzymały puchary i dyplomy z rąk Ministra Sportu 🙂 🙂 🙂
Wielkie gratulacje 🙂 🙂 🙂

W rozszerzeniu WYNIKI

EWKA NA PODIUM!!!
To nie jedyne dobre wieści jakie napłynęły ze stolicy. W Warszawie odbyła się V-ta edycja Pucharu Polski w dwuboju i tróboju nowoczesnym. Nasza reprezentka Ewa Pydyszewska, która w pierwszym dniu zajmujmowała VI-tą lokatę, po fantastycznym biegu wskoczyła na podium. Uplasowała się najniższym jego stopniu. Gratulacje!!! Ostatnia edycja Grand Prix Warszawa kończy sezon zasadniczy, w którym walczy się o awans na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży. Zawodnicy z Konstantynowa Łódzkiego w 100% uzyskali awans na najważnieszą imprezę sportową sezonu 2017. Olimpiada odbędzie się w Warszawie 14-16.07 a Naszymi reprezentantami będą: Ewa Pydyszewska, Adriana Rozberg, Sterniczuk Weronika, Rucińska Inga, Liwowska Maria, Romanowski Dawid, Iskra Szymon
Gratulacje!!! Wyniki w rozszerzeniu

WYniki