I runda Ligii dzieci

W weekend podbili stolicę, a w poniedziełek ruszają do walki na wojewódzkim podwórku. Podopieczni trenera Roberta Bujnowicza 23.10 startują w pierwszej rundzie Ligii Młodzików.
Wśród 435 zgłoszonych z 18 klubów, UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki zdobyła 15medali (7-6-2) w Lidze Dzieci i Młodzików Województwa Łódzkiego. Zawody rozpoczęły się dekoracją najlepszych zawodników w klasyfikacji generalnej Ogólnopolskiego Wieloboju Pływackiego. Na VI-tym miejscu spośród 700 11-latek uplasowała się Karina Łysakowska podpieczna trenera Roberta Bujnowicza
Oprócz Kariny w zawodach świetnie wystartowali wszyscy podopieczni trenera Robert Bujnowicz, którzy wywalczyli aż 15 medali w Zatoka Sportu w Łodzi
?Karina Łysakowska wywalczyła 2 złote medale na 100m stylem dowolnym i 100m stylem zmiennym.
? Julia Ber zdobyła 2 złote medale na dystansie 50m stylem motylkowym i 100m stylem zmiennym.
? Patryk Misztal złoty medal na 50m stylem klasycznym i srebrny medal na 50m stylem motylkowym.
? Oskar Nuszczyński złoty medal na 100m stylem zmiennym i srebrny medal na 50m stylem motylkowym.
?Antonina Sulak. srebrne medale na dystansie 100m stylem grzbietowym i 100m stylem zmiennym.
? Wiktoria Rucińska na 2 srebrne medale na 100m stylem dowolnym i 50m stylem klasycznym.
? Przemek Pawlak wywalczył brązowy medal na 50m stylem klasycznym i 11 m-ce 100m stylem dowolnym.
? Amelia Kaczmarek wywalczyła brązowy medal na 100m stylem dowolnym i 4m-ce na 50m stylem klasycznym
?sztafeta mieszana 4x50m stylem dowolnym złoty medal.
?Stanisław Workert 5 m-ce 100m stylem dowolnym i 7m-ce 100m stylem grzbietowym.
?Klaudia Bujnowicz 11m-ce 100m stylem dowolnym.