Mistrzostwa Polski w dwuboju do 12 i 14lat

W najbliższy weekend 02-03.12.2017 odbędzie się najważniejsza impreza zimowa w dwuboju i trójboju dla zawodników do 14 roku życia. Najstarsi zawodnicy tzn z rocznika 2003 i 2004 powalczą o tytuł zimowego Mistrza Polski w dwuboju i trójboju. Zawodnicy z rocznika 2005 i 2006 będą rywalizować o Mistrzostwo Polski w dwuboju. Podczas weekendowej imprezy nastąpi jeszcze rozstrzygnięcie Penta Day. Finałowa rozgrywka dla najmłodszych toczyć się będzie w kategorii r 2008, 2007, 2006, 2005. Awans, spośród zawodników UKS Piątki Konstantynów Łódzki na zawody uzyskali: w kategorii starszej Adriana Rozberg, Dawid Romanowski, Inga Rucińska, Patrycja Petera, Iskra Szymon, a wśród młodszych wystartują: Łysakowska Karina, Sulak Antonina, Misztal Patryk, Kaczmarek Amelia, Walczak Zuzanna, Głogowska Natalia
Gratulacje!!! i trzymamy kciuki

WICEMISTRZYNI POLSKI Z UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki ??????

W COS w Spale dniach 2-3 grudnia 2017 roku rozegrano Mistrzostwa Polski w Dwuboju i Trójboju Nowoczesnyn. Wśród blisko 360 zawodników z całej Polski doskonale zaprezentowali się zawodnicy UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki. Podopieczni trenerów Robert Bujnowicz, Tomasza Kotusa i Roberta Żołądka 4 razy stawali na podium
? Wicemistrzostwo Polski w kategorii do 12 lat wywalczyła (11-letnia) Karina Łysakowska
? 10 miejsce zajęła Antonina Sulak a 13 Patryk Misztal

? Wśród starszych najlepiej spisała się Adriana Rozberg, która zajęła XI-tą lokatę w dwuboju i XII-tą w trójboju

Mistrzostwa Polski były jednocześnie finałem cyklu Penta Day w Dwuboju Nowoczesnym i tu sypnęło medalami:
? Karina Łysakowska złoty medal w roczniku 2006
?Antonina Sulak brązowy medal w roczniku 2006
?Amelia Kaczmarek wywalczyła złoty medal w roczniku 2007
? Patryk Misztal wywalczył 4 m-ce w roczniku 2006
?Natalia Głogowska uplasowała się na XII m-c, Zuzanna Walczak na XXV m-cu w roczniku 2008
Gratulacje dla zawodników i trenerów ??
w rozszerzeniu program minutowyprogram zawodów

Wyniki