ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW I MŁODZIEŻOWCÓW W ŁODZI

W dniach 19-22 grudnia 2017 odbędą się w Łodzi Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców. Na starcie cała czołówka polskiego pływania. Zapraszamy do oglądania na żywo i kibicowania naszym zawodnikom w Zatoce Sportu. Start zapowiedziało 899 zawodników ze 150 klubów. Wśród uczestników zobaczymy ośmioro reprezentantów UKS Piątka Konstantynów Łódzki: Cyprian Cybulski, Dawid Romanowski, Bartosz Skóra, Adrian Wencel, Maria Liwowska, Maria Patora, Adriana Rozberg i Weronika Sterniczuk. To nie jedyny akcent Konstantynowskich zawodników podczas MP Seniorów. Podopieczni trenera Roberta Bujnowicza: Karina Łysakowska, Sulak Antonina, Rucińska Wiktoria, Misztal Patryk zostali zaproszeni, jako najbardziej obiecujący młodzi zawodnicy woj. Łódzkiego, do uczestnictwa w dekoracjach najlepszech zawodników MP w Łodzi. Gratualcje!!!
Transmisja TV oraz wyniki na żywo w linku w rozszerzeniuWyniki i transmisja