Zawody O Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego

W poniedziałek 26.02 po raz XXII-ty zagoszczą pływacy wojewdztwa łódzkiego w Konstantynowie Łódzkim. Na zawody rozgrywane w CSiR zgłosiło się ponad 180 uczestników z klubów wojewódzkich. Do rozegrania będzie 11 konkurencji w tym sztafeta 4x50m. Na podstawie najlepiej punktowanego startu zostanie rozstrzygnięta klasyfikacja na najlepszego zawodnika/zawodniczkę oraz najlepszy klub.
Zapraszamy o 9.30 start
Worek medali UKS Piątka Konstantynów Łódzki
Wczoraj na basenie Centrum Sportu i Rekreacji w Konstantynowie Łódzkim odbył się 22 Zawody o Puchar Burmistrza Konstantynów Łódzki w pływaniu. Burmistrz KŁ p.Henryk Brzyszcz wraz z dr.CSiR p.Krystyną Oparą wspólnie otworzyli imprezę sportową, do której zgłosiło się 181 zawodników z Województwa Łódzkiego. Świetnie spisali się zawodnicy UKS PIĄTKA zdobywając 26 medali (9z, 8s, 9b) co dało podopiecznym trenerów: Anna Pogocka, Robert Bujnowicz, Tomasza Kotusa, Roberta Żołądka 3 miejsce w klasyfikacji medalowej tuż za MKS Trójka i UKS 190.
Najlepszą zawodniczką w kategorii open została Ola Knop z UKS 190 Łódź a najlepszym zawodnikiem w open został Jan Kałusowski z Trójki Łódź. W kategorii wiekowej 12 lat i młodsi najlepszą zawodniczką została Karina Łysakowska z UKS PIĄTKA a wśród najlepszych zawodnikówPatryk Misztal z „Piątki” zajął drugie miejsce. W kategorii 13-15 lat najlepszy okazał się zawodnik UKS PIĄTKA Bartosz Skóra. W klasyfikacji drużynowej (pkt) zajeliśmy II m-ce za zawodnikami MKS Trójka Łódź
Dla UKS PIĄTKA medale zdobyli:
?Karina Łysakowska 2 x złoto na 100m stylem motylkowym i 100m stylem zmiennym
?Antonina Sulak złoty medal na dystansie100m stylem dowolnym i srebrny medal na dystansie 100m stylem grzbietowym
?Wiktoria Rucińska zdobyła złoty medal na dystansie 100m stylem klasycznym
?Patryk Misztal zdobył złoty medal na dystansie 100m stylem klasycznym i srebrny medal na dystansie 100m stylem zmiennym
?Przemek Pawlak wywalczył brązowy medal na dystansie 100m stylem klasycznym
?Weronika Sterniczuk wywalczyła 2x srebrny medal na 100m stylem motylkowym i 100m stylem klasycznym
?Amelia Kaczmarek wywalczyła brązowy medal na 100m stylem klasycznym
?Bartosz Skóra złoty medal na 100m stylem klasycznym i srebrny medal na 100m stylem zmiennym