Pracowity Marzec

Sezon w pełni. Marzec jest miesiącem pełnym wyzwań dla reprezentantów Piątki Konstantynów. Rozpoczął się fantastycznie, podopieczni trenera Roberta Bujnowicza zwyciężyli w klasyfikacji medalowej w lidze dzieci i młodzików. Zawodnicy konstantynowskiego UKS-u, uczniowie szkół podstawowych z 5 i 1 dzielnie rywalizowali w Mistrzostwach Powiatu i Rejonu. W kategorii młodszej, igrzysk dzieci, dwukrotnie zwyciężył zespół dziewcząt i chłopoców z SP5, czym przypieczętował awans do finału wojewódzkiego. W kategorii starczej igrzysk młodzieży szkolnej bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy SP1 i oczywiście będą rywalizować w finale wojewódzkim.
W najbliższy weekend siedmioro zawodników Piątki będzie rywalizować w Pucharze Polski w pływaniu. Do Lublina zgłosiło się blisko 750 zawodników ze 115 klubów, a wśród nich będzie obecna czołówka Polskiego Pływania.
Młodsi zawodnicy, podopieczni trenerów Robera Żołądka i Roberta Bujnowicza wezmą udział kolejnej eliminacji zawodów z cyklu Od Młodzika do Olimpijczyka. Do Warszawy zgłosiło się ponad 1000 uczestników z 75 klubów
Ewa Pydyszewska została powołana na konsultacje szkolenie Kadr Polski w trójboju nowoczesnym w dn 8-9.03.2018. Głównym punktem jest sprawdzian wytrzymałosci dla zaproszonych uczestników tzn bieg na 3000m i 400 i 100 dow.
A to dopiero pierwsza połowa Marca
W rozszerzeniu LINK do LIST i WYNIKÓW z zawodówGP Lublin

OMDO