Zawody o Puchar dyr SP 149 Łódź

W środę po raz pierwszy w karierze wystartują zawodnicy z rocznika 2010. Karierę rozpoczną od zawodów o Puchar Dyrektora SP 149 Łódź (ul.Tatrzańska 69A). Konstantynów reprezentować będzie blisko 30 podpiecznych trenerów Roberta Żołądka, Dominik Gontarek i Tomasza Kotusa. Do startu zgłosiło się ponad 140 zawodników z 6 klubów. Trzymajcie kciuki
Pierwszy start najmłodszych pływaków UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki w zawodach o Puchar Dyrektora SP 149 Łódź. Wszyscy zawodnicy ukończyli wyścig 25 grzb i 25 dow, każdy wytrzymał stresik związany z niewiadomym. Gratulacje za odwagę i dobrą zabawę. W klasyfikacji drużynowej zajęliśmy III-ą lokatę.
?Zawodnicy UKS Piątka zwyciężyli w sztafecie 8x25m stylem dowolnym zdobywając złote medale. Skład sztafety: Tomasz Kudaj, Bartosz Filiński, Dagmara Przyrowska, Natalia Dynowska, Olivier Leśniewski, Iga Ciszej, Maria Koprowska, Franciszek Sztaudynger
?Dagmara Przyrowska wywalczyła srebrny medal na dystansie 25m stylem grzbietowym i 4 m-ce na 25m stylem dowolnym
?Franciszek Sztaudynger 4 m-ce na dystansie 25m stylem grzbietowym
?Iga Ciszyk 5 m-ce na dystansie 25m stylem dowolnym i 7 m-ce na dystansie 25m stylem grzbietowym
?Maria Koprowska 6 m-ce 25 m stylem dowolnym
?Tomasz Kudaj 6 m-ce 25m stylem grzbietowym
?6 m-ce sztafeta 8x25m stylem dowolnym w składzie: Paweł Dusiński, Jakub Olszewski, Albert Śmigielski, Faustyna Grek, Wiktor Iskra, Bruno Jakubowski, Amelia Kaczmarek, Igor Sołtysiak
?Natalia Dynowska 8 m-ce 25m stylem dowolnym
Oprócz wyżej wymienionych ponadto punktowali: Szczucka Barbara, Grek Faustyna, Kaczmarek Amelia, Olszewski Jakub, Dusiński Paweł, Śmigielski Albert, Sobczak Maria, Pertkiewicz Jakub, Bednarczyk Tymoteusz, Jakubowski Bruno i Iskra Szymon
Trenerzy: Dominika Gontarek, Robert Żołądek i Tomasz Kotus

Wyniki już są:) Przepraszamy za problem
W rozszerzeniu link do GALERII Z ZAWODÓW AUT.p.SOŁTYSIK

Nagroda sportowa dla zawodniczki UKS Piątka KŁ

W dniu 12 kwietnia br. (czwartek) w siedzibie Urzędu Miejskiego w Konstantynowie Łódzkim (ul. Zgierska 2) burmistrz Konstantynowa Łódzkiego Henryk Brzyszcz przyznał nagrodę zawodniczce konstantynowskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, Karinie Łysakowskiej nagrodę za zajęcie II miejsca w kategorii dziewcząt 12 lat w Mistrzostwach Polski w Dwuboju Nowoczesnym, które odbyły się w dniach 02-03.12.2017 roku w Spale. Zawodniczka jest podopieczną trenera Roberta Bujnowicza. Gratulujemy i życzymy samych sportowych sukcesów.WYNIKI