Puchar Kruszyny Kotulskiego

2 czerwca odbył sie Miting Pływacki o Puchar Kruszyny-Kotulskiego (znanego z działaności animatora i działacza sportu pływakciego w Łodzi). W zawodach udział potwierdziło 141 zawodników z 11 klubów województwa, w tym aż dwa z Konstantynowa Łódzkiego. Zawodnicy UKS Piątki Konstantynów uczniowie SP 5 uczcili 50-lecie powstania macierzystej Szkoły Podstwowej po przez stworzenie drużyny o nazwie 50lecie SP5. Zawodnicy startowali w dwóch kategoriach wiekowych 11lat i do 10 lat. Łącznie Konstantynów wywalczył 8 krążków 3-2-3 i w klasyfikacji punktowej uplasował się na Vej pozycji
Złote medale wywalczyli:
Julia Ber 50 motylem oraz 50 dowolnym
Kamila Naji 50 motylem
Srebrne medale wywalczyli:
Natalia Głogowska 50 motylem
Amelia Kaczmarek 50 klasycznym
Brązowe medale zdobywali:
Klaudia Bujnowicz 50 grzb
Natalia Głogowska 50 klasycznym
Amelia Kaczmarek 100 zm
Miejsca tuż za podium zdobywali: Michał Figiel, Filip Figiel, Gabriela Ziaja, Natalia Klekowska, Luniak Aleksander, Kuchcińska Matylda, Ciszyk Hanna, Dusiński Mateusz, Zofia Kowalska
Gratulacje dla całej reprezentacji Konstantynowa Łódzkiego
Wyniki w rzoszerzeniu

link do strony