Mistrzostwa Młodzików

W weekend 09-10.06.2018 odbędą się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 13letnich w Ostrowcu Świętokrzyskim. Na start zgłosiło się blisko 250 zawodników z 45 klubów. Trzymamy kciuki za podpiecznych trenera Roberta Bujnowicza
Wyniki i lista w rozszerzeniu
W weekend młodsi zawodnicy z roczników 2006, 2007 i 2008 zostali delegowani na Międzywojewódzke Mistrzostwa Młodzików w dwuboju (pływanie 50m dowolnym i 600m biegu). Do Warszawy zgłosiło się ponad 200 zawodników. Podopieczni trenera Roberta Bujnowicza bardzo wysoko zawiesili poprzeczkę po środowym sukcesie i nie zawiedli. Zawodnicy UKS Piątka Konstantynów Łódzki wywalczyli 5 medali. W najważniejszej kategorii OPEN srebrny medal zdobyła Karina Łysakowska brązowy krążek otrzymała Katarzyna Adamczyk (wychowanka SKS Delfin Ł), VIII lokatę zajęła Antonina Sulak XI m-ce Amelia Kaczmarek wśród chłopców VI m-ce zajął Patryk Misztal. W kategorii 12latków II m-ce Karina Łysakowska, III m-ce Katarzyna Adamczyk oraz VI m-ce Patryk Misztal. W kategorii 11 lataków III m-ce zająła Amelia Kaczmarek, V m-ce dla Julii Ber. W kategorii 10latków Natalia Głogowska zajęła IX m-ce
Gratulacje!!!

Wyniki#mce_temp_url#