PLINA WIADOMOŚĆ dla wszystkich zrzeszonych

Zarząd klubu UKS Piątka Konstantynów Łódzki prosi o wypełnienie nowej deklaracji członkowskiej WSZYTSTKICH zawodników oraz Ich OPIEKUNÓW PRAWNYCH (do pobrania w rozszerzeniu) lub w zakładce Kontakt konto i deklaracje członkowiskie – zgodnych z obowiązującymi przepisami. Bez możliwości przetwarzania podstawowych danych nie będzie możliwe zgłoszenie zawodnika do zawodów rangii międzynarodowej, ogólnopolskiej i wojewódzkiej. Ponadto, wszyscy zawodnicy są zobowiązani do dostarczenia badań lekarskich W ORYGINALE do trenera, kopie czyli drugi egzemplarz zostawić w domu. Start zawodnika w zawodach bez ważnych badań lekarskich będzie niemożliwy. Na zaświadczeniu obowiązkowo lekarz powinien wpisać w rubryce dyscypliny „Pięciobój Nowoczesny i Pływanie”
 
Zawodników trener Dominiki zapraszamy na trening w czwartek 17.00 – 14.09.2018. Proszę przynieść plan lekcji uczestnika