Puchar Polski w Częstochowie

IV runda Grand Prix w dwuboju i trójboju rozgrywana w Częstochowie 26-28.04.2019 zakończyła się bardzo pomyślnie dla reprezentantów Konstantynowa Łódzkiego. Osiągnięte wyniki bardzo przybliżyły zawodników UKS Piątki do udziału w Olimpiadzie Młodzieży. Najlepiej zaprezentowała się Karina Łysakowska zdobywając II m-ce, IV m-ce zająła Martyna Kazuba, V m-ce Katarzyna Adamczyk w dwuboju. W czołowej 10 uplasowali się Szymon Iskra VIII m-ce i Bartłomiej Piechota IX m-ce w trójboju.

Gratulacje Wyniki dostępne w rozszerzeniu
Starostwo Powiatowe w Pabianicach współfiansowało udział w zawodach
 
30.04.2019 rozpoczął się obóz kadry młodzików województwa łódzkiego w pięcioboju nowoczesnym. Wśród powołanych, przez fedreację łódzką, 12 uczestników, znalazła się, aż szóstka zawodników z Konstantynowa Łódzkiego (Amelia Kaczmarek, Julia Ber, Filip Figiel, Natalia Głogowska, Natalia Wawrzyniak, Gabriela Ziaja). Zajęcia odbywają się codziennie do 5 maja włącznie w godzinach 8.00-15.00 na Zatoce Sportu w Łodzi. Powołani mają możliwość trenowania strzelania sportowego, pływania na basenie o olimpijskiej długości oraz po posiłku energetycznym trenują technikę biegu. Kadrę prowadzi trener Tomasz Kotus
Gratulacje!!!

Wyniki dwuboju