Mistrzostwa Polski Seniorów

Stolica Warmi i Mazur będzie po raz czwarty organizować najważniejszą imprezę seniorskiego pływania Mistrzostwa Polski seniorów w pływaniu. Podczas championatu, do którego udział zgłosiło blisko 800 uczestników ze 136 klubów, nastąpią nie tylko rozstrzygnięcia o tytuł Mistrza Polski. Najlepsi powalczą o wypełnienie minimów na mistrzostwa świata, Uniwersjadę, mistrzostwa świata i Europy juniorów oraz Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy. Reprezentacja UKS Piątka Konstantynów Łódzki składa się tylko juniorów młodszych (r2003) Dawid Romanowski, Bartosz Skóra oraz Patryk Leśniewski. Przed chłopakami nadarza się szansa awansu po raz pierwszy w męskiej historii klubu na Olimpijski Festiwal Młodzieży, który odbędzie się w Baku (Azejberdżan) w połowie lipca. W przeszłości (8lat temu) awans do reprezentacji, uzyskały dwie konstantynowianki Milena Karpisz i Anna Nita. Trzymamy kciuki za chłopców i wierzymy, że pójdą w ślady koleżanek z rocznika 1997

Powodzenia!!!
W rozszerzeniu wyniki
Duże gratulacje za ambitną postawę w czasie MP. Mimo, iż podopieczni trenera Tomasza Kotusa potwierdzili przynależność do ścisłej czołówki polskich juniorów, to jednak nie udało uzyskać się minimu na Olimpijski Festiwal Młodzieży. Gratualcje!!!
Bardzo dobre informacje napłynęły z Pasymia, gdzie w weekend 17-19.05 rozgrywano finał PUCHARU POLSKI w dwuboju i trójboju nowoczesnym. Podczas piątej ostatniej edycji najwyższe V miejsce  zajęła Adamczyk Katarzyna. W klasyfikacji całego cyklu GRAN PRIX sezonu 2018/2019 IV m-ce zająła Kasia Adamczyk, VI m-ce Karina Łysakowska, VIII m-ce Martyna Kazuba w dwuboju. Ostatnia piąta edycja rozstrzygała również o kwalifikacji do Ogólnopolskikiej Olimpiady Młodzieży 2019 Lubuskie. Miło nam poinformować, że wojwództwo łódzkie reprezentować będzie aż 11 osobowa grupa młodzieży szkolącej się Piątce Konstantynów Łódzki.
Zawody w Pasymiu zostały dofinasowane przez Starostwo Pabianickie