We wrześniu

Trener Robert Bujnowicz ponownie będzie miał okazję szkolić najlepszych zawodników woj. łódzkiego z roczników 2006-2007. Na obóz sportowy do Wałcza zostało powołanych 14 zawodników, z czego siedmioro reprezentuje barwy Konstantynowskiej Piątki. Treningi potrwają od 21-29.09. Wszystkie zajęcia odbywają się w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich, a poprowadzi je trener UKS-u.
Powodzenia!!! Życzymy dobrej zabawy!
Zdjęcia dostępne na Facebooku
Gratulacje dla Liwii Olczak oraz Taty Liwii, którzy reprezentowali Konstantynów Łódzki na zawodach Laser-Run w Gdyni. Laser-run to połączenie biegania i strzelania z broni laserowej (czyli jedna z konkrencji pięcioboju nowczesnego). Na starcie stanęło ponad 70 zawodników. Tato Liwii wywalczył srebrny medal w kat U50. 13letnia Liwia wywalczyła VI-tą lokatę w kat U15.
Gratulacje!!!