Puchar Polski w Pasymiu

4-6.10.2019 odbędą się pierwsze zawody z cyklu Pucharu Polski w dwuboju i trójboju nowoczesnym. UKS Piątka deleguje, aż siedemnastu zawodników do udziału w Pasymiu. Puchary Polski mają charakter otwarty dlatego należy się spodziewać obcokrajowców, co tylko doda smaczku rywalizacji. Jednocześnie Grand Prix są pierwszą eliminacją do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Trzymamy kciuki za podopiecznyc trenerów Roberta Bujnowicza Roberta Żołądka oraz Tomasza Kotusa
Pierwszy Puchar Polski zakończył się sukcesem drużynowym. W stawce ponad 300 zawodników z blisko 30 klubów UKS Piątka zajęła IV m-ce. Najwyższe lokaty wywalczyli Liwia Olczak VII m-ce Bartłomiej Piechota VII m-ce oraz Szymon Iskra XI m-ce. Ponadto 12 zawodników z 13 w juniorskim Grand Prix Polski uzyskało wynik dające duże szanse na awans do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w dwuboju i trójboju. Warto wspomnieć, że najlepszymi zawodniczkami w roczniku 2007 w Pasymiu były Kaczmarek Amelia i Ber Julia, a wraz zawodniczkami z r2008 zajęły II m-ce w sztafecie młodziczek rozgrywanych w ramach Penta Day. W kategorii najmłodszej również bardzo dobry występ zanotowały konstantynowianki, Natalia Wawrzyniak zajęła IV m-ce i Natalia Głogowska wywalczyła VII-ą lokatę.
Gratulacje!!!
Miło Nam poinformować, że dwukrotną Mistrzynią Polski w czwórboju została nasza wychowanka Ewa Pydyszewska. Wygrała indywidualnie oraz w sztafecie mieszanej. Nasz wychowanek Cyprian Cybulski zajął III-ą lokatę w sztafecie mix. Gratulacje!!!
P.S. Na zdjęciu srebrna sztafeta z Prezes Polskiego Związku Pięcioboju Nowoczesnego. p.Anną Bajan.
Dostąpna będzie transmisja bezpośrednia z zawodów ZAPRASZAMY

BEZPOŚREDNIA TRANSMISJA WIDEO Z ZAWODÓW DOSTĘPNA BĘDZIE NA STRONIE:

Gmina Pasym – strona główna https://facebok.com/gminapasym

Jeżeli nie włączy się bezpośrednio proszę skreśliś „s” czyli http://