Sezon pływacki w pełni

Najdłuższy weekend pływacki w tym roku:) potrwa niemalże tydzień

Rozpoczynamy 8.11.2019.
W piątek do rywalizacji przystąpią najmłodsi zawodnicy w UKS Piątka z roczników 2009, 2010, 2011. Będą brali udział w Mistrzostwach woj. łódzkiego tym samym rozpoczynając sezon 2019/2020. Zbiórka dla r2009 7.15 Zbiórka dla r 2010 i 2011 godz. 9;15 CSiR. Planowany powrót ok godz 14.00
9-10.11.2019 w Łodzi odbędzie się Puchar Polski w pływaniu na zatoce sportu. Wśród ponad 500 zgłoszonych nie zabraknie zawodników z czołówki polskich pływaków oraz reprezentantów Piątki Konstantynów Ł z roczników 2003, 2005. Korzystając z okazji zapraszamy młodych adeptów do zatoki w weekend.
Od 11.11 do 13.11.2019 odbędą się sprawdziany ogólnopolskie dla roczników 2008 i 2007, które upoważniają do pierwszych startów w zawodach organizowanych z ramienia PZP
Trzymajmy kciuki!!! Powodzenia
W rozszerzeniu listy startowe
We wtorek CSiR oraz UKS Piątka przeprowadziła zawody pływackie półfinał wojewódzki w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej woj.łódzkiego. Miło nam poinformować, że awans do najlepszej 6 województwa uzyskała SP5 Konstantynów Łódzki w kat Igrzysk Dzieci. W tej samej kat. wśród chłopców III m-ce zajęła SP2 Konstantynów Łódzkie oraz w kat dziewcząt III m-ce zająła SP1 Konstantynów Ł. W kat starszej tzn Igrzysk Młodzieży Szkolnej dwurotnie II m-ce zająła Sp5 Konstantynów Łódzki. Oczywiście skład drużyn w ponad 95% składał się zawodników obecnie lub w przeszłości trenujących w UKSie
Gratulacje trzymamy kciuki!!!
Tuż po zawodach rejonowych na starcie staneli najmłodsi zawodnicy UKS Piątka. Wewnętrzne zawody otworzyła dyr.CSiR p.Krystyna Opara po nazwą „Pożegnanie Lata”, a głównym prowadzącym imprezy był trener Robert Bujnowicz. Debiut na arenie pływackiej przeżyli uczniowie klasy Ia SP2. Był to dla Nich pierwszy start na zawodach pływackich. Wszyscy pomyślnie ukończyli rywalizację na dwóch odcinkach NN z deską na piersiach oraz glaichem. W widowisku brali udział również zawodnicy z roczników 2011 i 2010, których wspierała liczna grupa najwierniejszych kibiców. Każdy z nich również zaprezentował swoje umiejętności dwukrotnie. Dziękujemy za wsparcie organizacji zawodów rejonowych i Pożegnanie lata p.Agnieszce Durskiej, przestawiciela lokalnego ambasadora Banku BNP Paribas w Konstantynowie Łódzkim

Puchar Polski