AUTOBIOGRAFIA OTYLII

UWAGA!! ZAPISY!!
Książka Otylia Jędrzejczak „OTYLIA-MOJA HISTORIA” w super cenie i z AUTOGRAFEM Otylii Jędrzejczak !!!

ZAMÓWIENIA składamy mailowo na adres ukspiatka@ukspiatka.pl lub w komentarzach ? do 27 listopada FACEBOOKu

Książka Otylii Jędrzejczak z pewnością będzie doskonałym prezentem, nagrodą czy gadżetem zarówno dla działaczy, jak i sportowców z Państwa klubów. Jak piszą recenzenci „Otylia. Moja historia” to „intymna i przejmująca opowieść o życiu wielkiej sportsmenki, którą los wyniósł na piedestał, by strącić w przepaść. Prowadzona w pierwszej osobie, niezwykle szczera opowieść o życiu najbardziej utytułowanej – obok Ireny Szewińskiej, Justyny Kowalczyk i Anity Włodarczyk – kobiety w historii polskiego sportu dowodzi, że pływając od ściany do ściany i wylewając hektolitry łez, można marzyć. A właściwie nie można, ale trzeba. Żeby wytrzymać nadludzki wysiłek. Nie tylko fizyczny”.

Biografia Otylii to książka nie tylko o sporcie, ale prawdziwa lekcja życia pokazująca ludziom, że nie ma sytuacji bez wyjścia. „Moja historia ma motywować do działania i dawać nadzieję na to, że nawet największe przeciwności losu można przezwyciężyć.”

Cena jaka będzie w księgarniach to 42,99 zł. Każdy zawodnik czy sympatyk naszego Klubu może ją nabyć w cenie 33,00 zł z AUTOGRAFEM naszej Mistrzyni Olimpijskiej!

Fundacja Otylii Jedrzejczak Otylia Jędrzejczak Otylia Jędrzejczak