Mikołajkowe zawody w UKS Piątka KŁ

Sport w najczystszej postaci, tak można podsumować zawody mikołajkowe rozgrywane w CSiR w Konstantynowie Łódzkim. Wyścigi rozstrzygane na ostatnich centymetrach, rywalizacja w każdej serii, wszystko poparte dobrą zabawą. Oczywiście wraz ze zdobywanym doświadczeniem sportowym:) nie brakowało nerw i łez. Środowe popołudnie zdominowali Nasi najmłodsi adepci sportu pływackiego w Konstantynowie Łódzkim. Uczniowie klas pierwszych zaprezentowali nowo poznane techniki, czyli styl grzbietowy i dokładanke do kraula. Uczniowie klas II-ch i III-ch startowali trzykrotnie prezentując wszystkie style. Gratulacje za dobre widowisko sportowe i uzyskane wyniki podczas rywalizacji. Dziękujemy zarządowi UKS Piątka za przygotowanie mikołajkowych upominków oraz za wsparcie lokalnemu partnerowi społecznemu BNP Pariba oddział w Konstantynowie Łódzkim p.Agnieszce Durskiej
WYNIKI w rozszerzeniu czytaj więcej
Brawo BRAWO BRAWO!!!
Wychowanek UKS Piątka Konstantynów Łódzki obecnie od ponad roku zawodnik AZS UŁ Łódź Jakub Kraska srebrnym medalistą Mistrzostw Europy Seniorów w Glasgow w sztafecie 4x50m stylem dowolnym w składzie: Paweł Juraszek, Karol Ostrowski, Marcin Cieślak i Jakub Kraska – zapraszamy do śledzenia transmisji internetowej od godz 18.00
Powiatowa Gala Sportu 2019

Starosta Starostwo Powiatowe w Pabianicach Krzysztof Habura docenił wybitne osiągnięcia sportowe 103 zawodników z terenu powiatu. Wśród wyróżnionych jest, aż 20 zawodników i 3 trenerów z UKS Piątka Konstantynów Łódzki: Amelia Kaczmarek, Natalia Głogowska, Natalia Klekowska, Kamila Naji, Matylda Kuchcińska, Oskar Nuszczyński, Julia Ber, Klaudia Bujnowicz, Filip Figiel, Karina Łysakowska, Antonina Sulak, Patryk Misztal, Wiktoria Rucińska, Julia Klimczak, Szymon Iskra, Patryk Leśniewski, Dawid Romanowski, Bartosz Skóra, Maria Liwowska, Weronika Sterniczuk oraz trenerzy:Tomasz Kotus, Robert Bujnowicz, Robert Żołądek
Brawo Gratulujemy wszystkim zawodnikom i trenerom

Wyniki