Mistrzostwa POLSKI w dwuboju młodzików

W najbliższy weekend 13-15.12.2019 odbędą się najważniesze zimowe imprezy pływackie dla juniorów. Konstantynowienie z roczników 2003 2004 wystartują w Mistrzostwach Polski juniorów 15 letnich w Opolu, a 16 letnich w Lublinie. Trzymamy kciuki za podopiecznych trenerów Roberta Żołądka i Tomasza Kotusa
W rozszerzeniu lista i WYNIKI MP
Również kadra województwa łódzkiego młodzików w pływaniu weźmie udział w najbliższy weekend w zawodach GRAND PRIX Warmii i Mazur w Olsztynie. Trener Robert Bujnowicz powołał na tę akcję szkoleniową 14 zawodników z województwa wśród, których znajduje się pięcioro konstantynowian. Oprócz kadry młodzików 12-13letnich w zawodach wystartują podopieczni Tomasza Kotusa
W rozszerzeniu link do zawodów
Mistrzostwa 16latków 3x srebro Bartka Skóry oraz dodatkowo 9 finałów
Mistrzostw Polski ze zmiennym szczęściem dla Konstantynowian. Zawodnicy Piątki wywalczyli 3 srebrne krążki w stawce ponad 300uczestników z 91 klubów. Wszystkie były zasługą Bartosza Skóry, który wywalczył trzy wicemistrzostwa Polski na dystansach 50m, 100m i 200m w stylu klasycznym. Ponadto wywalczyliśmy 5 finałów A. Trzykrotnie zameldował się w nich Dawid Romanowski VI m-ce na 50 dow, IX m-ce na 100 dow i X m-ce na 50 motylkowym. Adriana Rozberg zajęła VII-ą lokatę w sprincie kraulem na 50m oraz Weronika Sterniczuk uplasowała się na VIIIej pozycji na 400zmiennym. W finałach „B” dopływali: Weronika Sterniczuk XI m-ce 200zm, XII m-ce 200 mot i XVI m-ce 100zm oraz Adriana Rozberg XIV m-ce 100 dow. Zarówno w klasyfikacji medalowej i drużynowej UKS Piątka Konstantynów Łódzki została najwyżej sklasyfikowana z wszystkich klubów woj. łódzkiego, dokładnie na 14 miejscach
Mistrzostwa Polski 15latków – 6 finałów
Spośród podopiecznych trenera Roberta Żołądka, dobrą dyspozycję potwierdzili Szymon Iskra i Julka Klimczak, którzy kwalifikowali się do finałów B na każdym z dystansów stylem klasycznym. W stawce blisko 400 zawodników ze 117 klubów, Julia ukończyła odpowiednio XIII m-ce 200m klas, XVII m-ce 100m klas XX m-ce 50m klas. Szymon Iskra XI m-ce 100klas XVII m-ce 50 klas i XX m-ce 200 klas.
GRATULACJE